2004 YILINDAN BERİ ANTALYA DA WEB TASARIM - SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ - E-TİCARET DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ

Web Tasarım

Kaliteli, hedefi tam 12’den vuran bir web sitesi, firmanıza yeni müşteriler kazandıracak, Markanızı ön planda tutacak ve gerçek anlamda ticari faaliyetlerinizde artış sağlayacaktır.

Hazırladığımız tüm web sitesi projelerin temelini, firmanın hedef kitlesini bulmak, bu hedef kitlenin ilgisini çekecek çözümler üretmek ve firmaya geri dönüşü sağlamak oluşturuyor. Projenin ne amaç için kullanılacağı, hedef kitlenin çözümlemesi, hedef kitlenin vereceği tepkilere işlevsel çözümler üretebilmek ve rakip firma analizleri projenin başarıya ulaşmasında önemli etkenlerdir.

E-Ticaret Çözümleri

Eticaret sitesi sayesinde tasarım, yazılım, sanal pos, ürünler, müşteri hizmetleri desteği, gönderi takibi dahil ekonomik ve güvenilir web sitenizi açabilirsiniz.

Eticaret siteniz sayesinde siz tatildeyken, hatta uyurken bile siteniz çalışmaya devam eder ve kazandırır.
Sitenizin yönetim panelinde özel kullanıcı adı ve şifreniz ile bu panelden sınırsız sayıda ürün ekleyebilir, İstediğiniz ürünleri ön plana çıkarabilir ve kampanyalar düzenleyebilirsiniz.  Kısacası eticaret yapabilmeniz için tüm alt yapı hazır. Geriye sadece sizin istek ve kararlılığınız kalıyor.

SEO Yönetimi

SEO (Search Engine Optimization), “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize işlemleri” için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO uzmanı ile çalışma kararı, sitenizi organik aramalarda yükseltebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır, ancak yanlış kişi veya kurumlarla çalışmanın sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de vardır.

ANTALYA DA SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ

Sosyal Medya Yönetimi

Firmamız sosyal medya danışmanlık hizmeti sunmakta, firmanızı ve kampanyalarınızı çok büyük kitlelere ulaştırmaktayız. Ekibimiz, sosyal medya siteleri arasından en popüler olan sitelerde size özel sayfa oluşturarak takipçi ve beğen sayılarınızı arttırmaktadır. Ayrıca sürekli kampanyalar, duyurular vb. aktivitelerle listenizde ki kişilere sürekli sizi hatırlatmakta ve marka değerinizi yükseltmektedir.

MMC Sosyal Medya’da firmanıza maksimum fayda sağlamak için çalışır.

Web Sitesi yenileme

Web sitesi Yenileme – Düzenleme

Web sitesi güncelleme çalışmaları ile çeşitli sektörlerde farklı firmalara hizmet veren MMC sizlere, istediğiniz zaman dilimleri içerisinde bu hizmeti özenli bir şekilde sağlamaktadır.

Kullandığınız içerik özgün olmalı, resimleriniz yasal ve etiketleriniz gerçeği yansıtmalıdır. Güncelleme sırasında optimizasyon ( SEO ) kuralları göz önüne alınarak çalışmalar yapılmalıdır. Çok fazla ve gereksiz etiket ve alakasız backlink size zarar verir. Bunun yanı sıra kullandığınız site görseller de dahil her şey sizi temsil etmeli, kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.

Antalya Web Danışmanlık

Web Danışmanlık Hizmetleri

İnternet mecrasını iyi analiz eden, ihtiyaçlarınıza çabuk çözümler üreten, yenilikleri takip ederek markanıza yansıtan Web danışmanı sanal dünyada sizi temsil ediyor. Doğru bir domain (alan adı) seçiminden satışlarınızı artıracak reklam kampanyalarına kadar tüm işlemlerinizi yöneten web danışmanınız sayesinde internet dünyasında yerinizi alırken başarılı web tasarımı ve yönetimi ile doğal olarak ticari gelirlerinizi artırıyorsunuz.

Web danışmanı firmanızı internet’de ayrıcalıklı bir konuma getiriyor.

ANTALYA DA KURUMSAL E-POSTA VE HOSTİNG HİZMETLERİ VERİYORUZ

WordPress Bakım Hizmetleri

Dünyanın en çok tercih edilen blog sistemi olan wordpress, kolay özelleştirilebilen yapısı ve Google dostu yapısının yanında her yapıya uyum sağlaması ile milyonlarca kurum ve kuruluş tarafından kullanılıyor.
WordPress sitenizin kurulumu yapılıp size uygun yapı oluşturduktan sonra eğer bakımları ve güncellemeleri yapılmazsa zamanla sitenizde deformasyon meydana gelir. Bunu siz fark edemezseniz de sorunlar zamanla baş gösterecektir. Hizmet aldığınız Sunucu firmanız size güncelleme yapmanız gerekli bildirimleri göndermeye başlayınca bu soru sizi meşgul etmeye başlayacak “WordPress Bakım Hizmeti nereden alabilirim?” İşte tam bu noktada sizlere en iyi, güvenilir ve hızlı hizmeti vermek için bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal E-Posta (E-Mail) Hizmeti

Haberleşmenin (özellikle mutabakat maillerinin ) E-posta lar ile yoğunlaştığı bu günlerde bir mailin karşı tarafa ulaşmaması kadar can sıkıcı ve itibar kaybettirici bir durum olamaz.

MMC Host olarak Kurumsal Mail hizmeti verdiğimiz büyük / Küçük kurum ve kuruluşlar mail hizmetlerinde aksama yaşanmamasının rahatlığı ile işlerini yürütmektedirler.