MMC İnternet Hizmetleri Hakkında

2004 Yılından bu güne kadar,

MMC İnternet Hizmetleri olarak müşterilerimize en iyiyi sunmak, memnuniyeti en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirdiğimiz “empatik hizmet” anlayışımız sonucu, kurulduğumuz günden bu güne bizimle çalışmayı seçmiş tüm müşterilerimizle iyi bir iletişim bağı kurmayı başardık.

Müşterilerimiz ile aramızdaki bu bağlılığın temelinde iş disiplinimiz ve güvene dayalı iş birliklerimiz yatmaktadır. Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; bizde her geçen gün hizmetlerimizi dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler ekledik.

Ürettiğimiz inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olduk. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile

“sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek”

vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir dijital ajans hizmeti vermekteyiz.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

HER PROJEYİ ALMIYORUZ

Bizler Müşteri tarafından yeterince hazırlığı yapılmamış, yeterli bütçe ayırılmamış, yanlış projelendirilmiş işleri kabul etmiyoruz.

ÜCRETSİZ DEMO YAPMIYORUZ

Firmamız Hiçbir şart ve koşulda ücretsiz demo (konkur katılım bedeli verilen işler hariç) yapmaz. Bu tür taleplerin sektörü olumsuz etkileyen bir emek hırsızlığı olduğuna inanıyoruz.

PROJENİZİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ

Bir web sitesi, ne kadar açık, anlaşılır, hatasız, kullanımı kolay ve kaliteli bir görünüme sahip olursa siteyi ziyaret edenlerde bıraktığı izlerin de o kadar etkili olduğunun farkında olarak projeleri hazırlıyoruz.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

MMC İnternet, proje bitiminde müşterimi ile yollarını ayırmaz. Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama konusunda da pazarlama desteği sunar.

KAZANDIRAN PROJELER ÜRETİYORUZ

Biz sadece tasarım ajansı değiliz ! Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek.

AÇIK İLETİŞİME İNANIYORUZ

Üstlendiğimiz projeleri kendi işimiz gibi benimser ve proje bitimine dek, iyi niyetli gayret ile zamanında sonuçlandırır. Proje sürecinde çıkabilecek problemleri müşterileri ile açık iletişim ve dürüstlükle paylaşır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Gelişmiş interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Kurumsal Web Tasarım

Web Danışmanlık Hizmetleri

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Medya Pazarlama

MMC İnternet Hizmetlerinden yararlanan Referanslarımızdan bir kısmı