Blog Single

12 Mar

Birleştirilmiş kampanyalar. Başarılı sonuçlar. Reklamcılığın geleceği

Günlük yaşamda, zaman ayırmamız gereken o kadar çok şey var ki odaklanmak zor. Susmak bilmeyen telefonlar. Bitmeyen iş yükü. Ailevi sorumluluklar. (Hatta en son Wordle bulmacası!) Liste bu şekilde uzayıp gidiyor.

Günümüzün pazarlamacıları da benzer baskılarla karşı karşıya. Çok sayıda kanal ve cihazda gerçekleşen tahmin edilmesi güç müşteri davranışları kullanıcılarla gerçek anlamda bağlantı kurmayı zorlaştırıyor. Pazarlamacılar açısından, müşterilere etkili bir şekilde ulaşmak için hangi kanalları kullanmak gerektiğini anlamak kolay değil.

Artık dünyanın her yerindeki reklamverenlerin kullanabileceği maksimum performans kampanyaları (Performance Max), basitleştirilmiş bir çözüm sunuyor: reklamlarınızı tüm Google kanalları için tek bir kampanyada birleştirmek. Yeni kampanyalar, pazarlama hedeflerinize öncelik veriyor. Bu kampanya türü doğru kullanıcıya, doğru zamanda ve doğru mesajlarla Arama, YouTube, Görüntülü Reklam Ağı, Gmail veya Haritalar gibi doğru kanallardan ulaşmak için tasarlandı.

Maksimum performans ile metin, resim ve videolar dahil sahip olduğunuz tüm öğeler aynı “pakette” toplanıyor. Bu öğeler, Google kanallarında müşterilere özelleştirilmiş, ilgi çekici reklamlarla ulaşmak için makine öğrenimi kullanılarak birleştiriliyor. Kampanya, olası satış yaratmadan online satışlara kadar tek bir hedef doğrultusunda, otomatik teklifleri kullanarak ve gerçek zamanlı olarak bütçeniz dahilinde çalışıyor.

Related Posts